Bešeňová – Gino Paradise – dovolená na Slovensku

Posted by admin on 14/05/2015 in Koupání Koupání v aquaparku Koupání v termální vodě
Bešeňová – Gino Paradise – dovolená na Slovensku 4.40/5 (88.00%) 5 votes

Bešeňová – Gino Paradise – termální aquapark na Slovensku, Liptov.

Termální aquapark Bešeňová – Gino Paradise

Bešeňová se nachází 8 kilometrů od města Ružomberok. Termální voda zde vyvěrala roky a sloužila hlavně pro místní obyvatele. V roce 1993 zde bylo otevřeno koupaliště az Bešeňové se stalo středisko cestovního ruchu. Zejména první návštěvníci si pamatují hnědou termální vodu, která ničila plavky. Od svého vzniku prošla Bešeňová velkým vývojem a dnes patří mezi nejnavštěvovanější a nejatraktivnější termální aquaparky na Slovensku.

Atrakce aquaparku Bešeňová – Gino Paradise

Postupem času přibyly kryté bazény, mořský příboj, adrenalinová zóna s tobogány, které patří mezi nejrychlejší ve střední Evropě. Vyrostli zde restaurace, bary, přibyly možnosti ubytování.

Bešeňová - dovolená na Slovensku
Wellness Bešeňová Liptov. Zdroj: ginoparadise.sk

Dnes je možné si užívat nerezové bazény s čistou vodou, plavecké bazény, protiproudy, wellnes, masáže. Dokonce je možné navštívit potápěčské centrum a spolu s instruktorem se potápět v pirátské lodi. Mezi zajímavé atrakce patří i 220 metrů dlouhá “divoká řeka” Za návštěvu určitě stojí i wellness, kde na vás čekají různé sauny, bylinková, solná jeskyně, mentolová sauna, římská koupel, klasická finská sauna, vyhřívaná lehátka a množství dalších zážitků wellness světa.

Bešeňová má pro své hosty připravených 23 bazénů a vířivek, 15 tobogánů a skluzavek. Termální aquapark Bešeňová – Gino paradise je otevřený celoročně.

Ubytování Bešeňová, Liptov

V obci Bešeňová najdete množství hotelů a penzionů. Jde o rušné středisko cestovního ruchu. Ceny ubytování přímo v aquaparku jsou od 101 € do 180 € za pokoj. Také ceny v okolí zohledňují blízkost aquaparku. Není problém si najít levné ubytování pár kilometrů od aquaparku Bešeňová. Pokud neplánujete být celou dovolenou u bazénu, ale chcete objevovat další krásy a atrakce Liptova, vyberte si ubytování v blízké malebné lázeňské obci Ľubochňa.

Ubytování  v penzionu Astoria začíná při ceně 7,96 € na osobu a noc se snídaní, místním poplatkem. Jako bonus dostanete volnou vstupenku do termálního aquaparku Dolný Kubín. Nejdražší luxusní pokoj s velkou terasou a obrovskou skleněnou sprchou přímo u postele je za 39,90 €. K tomu balík služeb, kredit v bufetu, gril a ješte mnohem více. Ubytování se snídaní v penzionu Astoria začíná při ceně 7,96 € na osobu a noc se snídaní, místním poplatkem. Jako bonus dostanete volnou vstupenku do termálního aquaparku Dolný Kubín. Nejdražší luxusní pokoj s velkou terasou a obrovskou skleněnou sprchou přímo u postele je za 39,90 €. K tomu balík služeb, kredit v bufetu. Chcete vědět víc?

Penzion Astoria, to je klidné ubytování v lese, ale pouze 3 minuty pěší chůze od náměstí, kde jsou restaurace, obchody. Přímo u penzionu začínají cyklostezky a turistické stezky.