Tatralandia – Dovolená na Slovensku. Liptov

Posted by admin on 14/05/2015 in Koupání Koupání v aquaparku Koupání v termální vodě Výlety Liptov
Tatralandia – Dovolená na Slovensku. Liptov 4.50/5 (90.00%) 2 votes

Tatralandia se nachází na Slovensku v regionu Liptov. Je to největší celoroční vodní areál na Slovensku, v Čechách a Polsku.

Tatralandia

Celoroční termální aquapark. 14 bazénů, 26 tobogánů. Koupat se můžete v mořské vodě, termální vodě nebo čiré vodě. Návštěvníky čeká aquapark, wellness centrum, keltský saunový svět, restaurace, bary.

Tatralandia - dovolena na Liptově
Tatralandia – dovolená na Slovensku. Zdroj: Tatralandia.sk

Množství atrakcí doplňuje například i Huricane Factory. Jde o aerodynamický tunel, kde si můžete vyzkoušet pocity parašutistů, pocit volného pádu. Atrakce, kterou mohou vyzkoušet i děti nad 5 let, nebo imobilní lidé na vozíčku.

Pokud jde o ceny, ceník je poměrně komplikovaný. Je možnost získat  slevy v aquaparku Tatralandia díky Liptov region card, gopass … Jiné jsou ceny při objednávání přes internet a jiné přímo u pokladny. Je možnost využít kombinované vstupné například s lyžařským lístkem. Ideální je se podívat aktuálně na stránku a ceník na webové stránce Tatralandia.

Naše doporučení při návštěvě Tatralandia

Určitě si nenechte ujít návštěvu aquaparku Tatralandia. Užijete si krásný den v atraktivním prostředí a atrakce, které tu na vás čekají. Určitě je toho ale na Liptově mnohem více, co je třeba vidět a zažít. Hrady, jeskyně, cyklostezky, vodopády, aquaparky v Bešeňové, Dolním Kubíně, ale i koupání v přírodě.

Třeba být připraven na to, že během letní sezóny a hlavně, když je teplé počasí, tak je aquapark Tatralandia dost přeplněný a čekají vás dlouhé fronty na atrakce a tobogány. Je to pochopitelné. Jde o oblíbený aquapark a Liptov je top destinace na Slovensku s desítkami tisíc lůžek pro hosty.

Ubytování

Okolí aquaparku Tatralandia nabízí obrovské množství hotelů a penzionů. Ubytovat se dá i přímo v Tatralandia Holiday Village, kde však třeba počítat s cenami od 39 € do 71 € na noc a osobu se snídaní.

Penzion Vila Astória v Lubochni má pro hosty připraveny atraktivní letní pobytové balíčky. Ubytování pro celou rodinu od 7,96 € v economy pokoji po 19,90 € v luxusním pokoji s velkou terasou. Obě ceny jsou na osobu a noc se snídaní. V ceně máte i místní poplatky a vstupenku do aquaparku v Dolním Kubíně. Zvýhodněné akční balíčky obsahují ještě mnohem více.