Ubytování na Slovensku – Liptov – Ľubochňa

Ubytování na Slovensku – Liptov – Ľubochňa 4.60/5 (92.09%) 91 votes

Ubytování na Slovensku – Liptov – Ľubochňa.

Ľubochňa je malebná lázeňská obec, která vznikla koncem 19. století jako luxusní klimatické lázně. Nachází se na dolním Liptově, na úpatí Národního parku Velká Fatra. Vedle Lubochni teče řeka Váh. Ľubochnianska dolina patří k nejdelším dolinám na Slovensku a měří 25 kilometrů. Ľubochňa, to jsou stromy. Původní maďarský název je Fenyőháza, což znamená v překladu domov stromů.

Ubytování na Slovensku – Ľubochňa – penzion Astoria

V časech Rakousko – Uherské monarchie byly v Lubochni postaveny lázeňské domy, hotely a vily pro bohaté hosty, tehdejší smetánku, vládní úřadníky. V jedné takové vile z roku 1895 můžete strávit svou letní dovolenou na Slovensku.

Ubytování na Slovensku historická vila
Vila Astoria z roku 1895

Pokud hledáte ubytování na Slovensku, Ľubochňa má ideální místo, jako základna vašich výletů po Liptově, Oravě. Všechny hlavní turistické atrakce jsou z Ľubochne na skok. Penzion Vila Astoria má ideální umístění v rámci obce. V lese, mimo hlavní silnice, s minimem sousedů a přece 3 minuty pěší chůze na náměstí, kde jsou obchody, restaurace, lékárny, celá potřebná infrastruktura.
Pár metrů od penzionu teče říčka Ľubochnianka.

Penzion Astoria nabízí ubytování na Slovensku, na Liptově. Je postavena v lázeňském alpském stylu, takzvané hrázděné zdivo. Nabízí pouze 8 pokojů, takže je to ideální místo pro rodinky s dětmi a dvojice, které vyhledávají klidnější prostředí bez stovek jiných ubytovaných.
Vybrat si můžete pokoje pro dvojice, ale i malé i velké rodiny. Vila byla postavena v dobách, kdy se na prostoru nešetřilo. V penzionu najdete velké pokoje a vysoké stropy.
K dispozici jsou pokoje od economy, pro hosty, kteří hledají co nejnižší cenu až po VIP PLUS, luxusní pokoje s velkou tererasou.

Letní balíčky – ubytování na Slovensku.

Penzion Vila Astoria pro vás na léto připravil atraktivní pobytové balíčky. Ubytování na 6 dní a 5 nocí za zvýhodněnou cenu. K tomu zdarma snídaně, místní poplatky, vstupenky do termálního aquaparku, parkování, grilování a ještě mnohem více.

 

Fotogalerie | Facebook | Twitter

 

Vyberte si váš letní balíček ubytování na Slovensku

a ušetřete až 42%:

Balíček pro dvaBalíčet pro třiBalíček pro čtyřiBalíček pro pět

 

 

2 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *