Dovolená na Liptově – lázně Ľubochňa

Posted by admin on 13/05/2015 in Cyklostezky Koupání v přírodě Lyžování Turistika Ubytování
Dovolená na Liptově – lázně Ľubochňa 4.58/5 (91.67%) 12 votes

Dovolená na Liptově, na Slovensku. Ľubochňa je ideální místo pro letní dovolenou.

Dovolená na Liptově v pohodě

Už vám lezou na nervy přeplněné turistické resorty se stovkami sousedů? Objevte Ľubochňu a vaše dovolená na Slovensku bude pro vás a vaši rodinu, nebo vaše kamarády zážitkem. Ľubochňa je známá jako stylové klimatické lázně, které byly postaveny koncem 19. století pro smetánku tehdejší Rakousko – uherské monarchie.
Tvořily ji hotely a stylové vily postavené v alpském stylu. Některé z těchto budov se zachovaly dodnes a stále nabízejí ubytování pro hosty nejen ze Slovenska, ale i okolních zemí.

Ľubochňa symbolizuje klid a pohodu. Přitom je blízko všech hlavních atrakcí na Liptově.

Proč právě dovolená na Liptově?

Proto, že dovolená na Liptově, to jsou výlety a atrakce na každý den. Je pouze na vás, jestli svou dovolenou prožijete v přírodě při turistice, nebo na kole na cyklostezkách. Nebo na Liptově objevíte jeskyně, úžasné vodopády nebo nádherné hrady. Liptov nabízí všechno. Dovolená v létě, k tomu patří voda. Liptov je znám svými vodními zdroji. Vodní nádrž Liptovská mara, lázně Lúčky, přírodní jezírko s teplou vodou v lese Kalameny, termální koupaliště Liptovský Ján a samozřejmě moderní termální aquaparky Bešeňová nebo Tatralandia, anebo na blízké Oravě aquapark v Dolním Kubíně.

Dovolená na Liptově – dobré ubytování.

Aby byla dovolená na Liptově v pohodě, je třeba si včas zarezervovat dobré ubytování za rozumnou cenu. Penzion Astoria v Lubochni takovou možnost nabízí.

Dovolená na Liptově v penzionu Astoria
Dovolená na Liptově v penzionu Astoria

Vyberte si ubytování na Liptově podle vašich představ. V nabídce jsou levné pokoje pro studenty, standardní pro rodinky s dětmi ale i luxusní pokoje. Nejoblíbenější pokoj v penzionu Astoria je luxusní VIP pokoj s velkou terasou a obrovskou skleněnou sprchou v pokoji, rovnou u postele.

Penzion je malý, má pouze 8 pokojů a proto je vhodný pro ty, kteří nemají rádi velké davy. Snídaně se podávají na venkovní letní terase, pro hosty je k dispozici bufet. Pokud když je penzion v lese, na náměstí, kde jsou restaurace, obchody, diskotéka, je to pouze 3-4 minutky pěší chůze. Blízko u penzionu jsou tenisové kurty. Přímo z penzionu můžete podniknout pěší túry k minerálním jezírkům, můžete objevit zapomenutou dřevěnou vesnici. Cyklotrasy začínají v Lubochni.

Dovolená na Liptově teď v akční ceně

Ubytování na Slovensku
Vila Astoria Ľubochňa, Liptov

Objednejte si teď a vaše dovolená na Liptově bude v akční ceně.Využijte slevy až 42%. V ceně letního balíčku je ubytování se snídaní, místní poplatky, vstupenky do termálního aquaparku v Dolním Kubíně, kredit v bufetu a ještě mnohem více.

Před objednávkou vaší dovolené na Liptově se informujte se e-mailem na adrese info (a) penzion-astoria.sk nebo na telefonním čísle +421 905 518 281 na dostupné termíny.