Termální aquapark Dolný Kubín

Posted by admin on 12/05/2015 in Koupání Koupání v aquaparku Koupání v termální vodě Výlety Orava
Termální aquapark Dolný Kubín 4.25/5 (85.00%) 24 votes

Termální aquapark Dolný Kubín je místo, které byste během své dovolené na Slovensku rozhodně neměli vynechat.

Termální aquapark Dolný Kubín
Aquapark pro celou rodinu za rozumné ceny

Aquapark se nachází v klidné části města Dolný Kubín na Oravě. Na rozdíl od jiných aquaparků má výhodu, že není v centru přeplněného regionu a proto se vám ani během léta nestane, že byste se nedostali dovnitř, nebo měli problém si najít místo. I během léta jsou fronty v bufetech nebo před tobogány snesitelné. Můžete se rozhodnout, zda navštívíte termální aquapark Dolný Kubín a jeho vodní svět, nebo si koupíte lístek do plaveckého bazénu, který nemá termální vodu. Je součástí téhož aquaparku. Je součástí téhož aquaparku. Pokud se rozhodnete pouze pro plavecký bazén, cena je výrazně nižší. Pokud si koupíte vstupenky do vodního světa, plavecký bazén máte v ceně.

Termální aquapark Dolný Kubín

FunPark je venkovní travnatá plocha o rozloze 200 m², která nabízí dětský bazén, sportovní hřiště. Máte možnost si půjčit sportovní potřeby. Jeho součástí jsou nafukovací atrakce, lanový park, dětské hřiště. Odvážnější mohou zkusit lezeckou stěnu. V létě s pro návštěvníky připraveny lehátka i bufet s občerstvením.

Atrakce aquaparku v Dolném Kubíně

Bublinkovače, masážní lavice, masážní sprchy, vodní hřib a masážní trysky, řeka jako sučást bazénu, houpací záliv, ostrov, vířivé vany, vyhřívané lavice. 200 lehátek, pitná voda zdarma, tobogány, skluzavka.

Náš tip

Na Oravě, blízko termálního aquaparku v Dolním Kubíně se nachází nejnavštěvovanější a určitě jeden z nejkrásnějších: Oravský hrad. Pokud vyrazíte brzy ráno na Oravu a naplánujete si půl dne na Oravském hradě, druhou polovinu dne můžete strávit v aquaparku. Budete mít kulturu i sport.

Stravování

 

Ubytování a bonus

Penzion Astoria v Ľubochni spolupracuje s tímto aquaparkem. Pokud se ubytujete v penzionu Astoria, součástí letního balíčku je i volná vstupenka. Termální aquapark Dolný Kubín má akci, že jednu vstupenku si koupíte, předložíte voucher, který od penzionu obdržíte při ubytování a druhou, stejnou vstupenku máte zcela zdarma. I kdyby šlo o celodenní vstup v ceně 17 €

 

One Comment

Comments are closed.